Адвокат у кримінальних справах: як не потрапити в юридичний капкан?

Нерідко в повсякденному житті порушуються права і свободи людини, відстояти і відновити які можна тільки за законом. Чи не кожен громадянин може похвалитися знанням нормативних актів і юридичних тонкощів. Щоб захистити себе або відстояти особисту правоту, важливо своєчасно звернутися за кваліфікованою юридичною допомогою. А як вибрати хорошого адвоката у кримінальних справах? У цій статті ви дізнаєтеся, на що слід звертати першочергов.

Як вибрати адвоката у кримінальних справах?

Київ – мегаполіс, в якому на кожному кроці є юридичні консультації. Білборди, мас-медіа та інтернет рясніють рекламою різних адвокатів. У юридичній допомозі потребують не тільки підозрювані або обвинувачені. У кримінальному процесі правом користуватися послугами захисника наділені потерпілі, законні представники неповнолітніх і навіть свідки. Як вибрати адвоката у кримінальних справах в Києві?

Якщо адвокат здійснює свою діяльність на законних підставах, відомості про нього є в Державному реєстрі. Тому перевірити потрібну інформацію не складе труднощів.

 Грамотні і досвідчені адвокати обов’язково укладають зі своїми клієнтами договір на надання правової допомоги. Сторони відразу обговорюють умови оплати. Жоден адвокат не може гарантувати 100% юридичний успіх. Якщо на першій консультації вас гарантовано запевнили в успішному результаті справи, наймовірніше перед вами малокваліфікований фахівець або шахрай.

Справжній адвокат оцінить всі ризики, забезпечить емоційну стабільність клієнта, збере доказову базу і спрогнозує результати розгляду справи, використовуючи при цьому тільки законні інструменти. Якщо є можливість, можна поспілкуватися з іншими клієнтами і дізнатися їхню думку про обраного вами адвоката.

Як знайти хорошого адвоката у кримінальних справах в Києві?

Істинного адвоката видає не тільки вища освіта в престижному вузі країни, багаторічна практика, десятки виграних справ на рахунку. Звертати увагу слід на особисті якості. Людина повинна бути впевненою в собі, ввічливою і прагматичною. Хороший адвокат володіє даром переконання і може побудувати довірчі відносини зі своїм клієнтом.

Успішний і затребуваний адвокат у кримінальних справах знає собі ціну, тому його послуги не можуть коштувати дешево. При отриманні великого гонорару фахівець буде викладатися на всі 100% і працювати на позитивний результат.

Залиште заявку
на консультацію адвоката

Хочете, передзвонимо Вам за 5 хвилин?

Кнопка
зв'язку

Хочете отримати безкоштовну консультацію?

Введіть ваш номер телефону
і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин!

Дякуємо!
Ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин