Адвокат з податкових спорів

Адвокатське об'єднання «Брати Федорови» — це група досвідчених професіоналів, серед яких — юристи з податкового права, що мають багаторічний досвід роботи з фіскальними органами. Нами успішно здійснюється представництво і захист інтересів платників податків у суперечках з контролюючими службами по декількох напрямках:

Податкові перевірки.

Оскарження рішень податкової перевірки.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності представників фіскальних служб (може здійснюватися в адміністративному або в судовому порядку):

Адміністративні правопорушення.

Надання юридичної допомоги у справах про адміністративні правопорушення, які стали наслідком перевірки з питань оподаткування:

Кримінальне провадження. Розгляд справи в суді — це лише частина роботи по захисту в кримінальному провадженні по податках. Основне наше завдання — захистити інтереси наших клієнтів, не доводячи справу до судового розгляду. Надання юридичної допомоги посадовим особам платників податків у кримінальних справах, які були розпочаті після перевірок фіскальними службами (наприклад, за фактом ухилення від внесення податків).

Компетентні адвокати з податкових спорів проведуть вивчення та правову експертизу необхідної документації, сформують доказову базу, складуть позовну заяву і представлять ваші інтереси в суді на всіх етапах розгляду справи. При необхідності податковий адвокат займеться оскарженням рішення суду у вищих органах, а також проконтролює хід виконання рішень.

Послуга Ціна
Усна консультація Безкоштовно
Допомога в підготовці документів для перевірки Від 800 грн.
Підготовка листів до контролюючих органів Від 500 грн.
Підготовка заперечень на акт перевірки та участь в їх розгляді Від 1000 грн.
Підготовка первинної і повторної скарги Від 1500 грн.
Оскарження рішень, дій чи бездіяльності контролюючих органів в суді Від 1600 грн.
Комплексне ведення справи Від 3000 грн.
Правова допомога посадовим особам платникам податків у кримінальних виробництвах, розпочатих за результатами перевірок з питань оподаткування (зокрема, за фактом ухилення від сплати податків) Від 5000 грн.

Копії виграних справ

Залиште заявку на консультацію
адвоката з податкових спорів

Хочете, передзвонимо Вам за 5 хвилин?

Кнопка
зв'язку

Хочете отримати безкоштовну консультацію?

Введіть ваш номер телефону
і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин!

Дякуємо!
Ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин