Адвокат до Європейського суду з прав людини

ЄСПЛ - міжнародний суд з прав людини проти держави. Знаходитися він в м. Страсбург. Звертатися в нього варто для захисту ваших прав, гарантованих Європейською конвенцією про права людини.

Як подати скаргу до Європейського суду з прав людини

Для того, щоб скарга до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) була подана правильно, необхідно роздрукувати затверджений шаблон, заповнити його, додати пакет документів і відправити за допомогою поштового оператора. Якщо ви все ж таки прийняли рішення підготувати самостійно звернення до Європейського суду з прав людини, будьте готові до того, що можна отримати відмову в прийнятті скарги. Трапляється це досить часто. Провиною всьому є неправильно оформлена скарга або допущені, навіть мінімальні, неточності при їх заповненні.

На жаль, звернутися до ЄСПЛ вдруге з одного і того ж питання не вдасться, оскільки ЄСПЛ не розглядає повторні скарги. До речі, однією з причин відмови у розгляді вашого скарги може стати саме відсутність адвоката. Дозвіл захищати свої права самостійно надають нечасто.

Кваліфікований адвокат до Європейського суду з прав людини в Україні допоможе:

Наша компанія веде вашу справу з початку і до отримання рішення. Ми також допоможемо проконтролювати його виконання.

Адвокатське об'єднання «Брати Федорови» надає кваліфіковану юридичну допомогу і супровід клієнтів в національних судах, м. Києві і ЄСПЛ. Застосовуємо усі законні методи для розгляду справи на вашу користь.

Щоб отримати безкоштовну консультацію адвоката з питань звернення до Європейського суду з прав людини

Передзвоніть за номером прямо зараз:
+38 (096) 553 05 26 або +38 (044) 338 28 82,
термінова допомога адвоката в режимі 24/7

Європейський суд з прав людини у Страсбурзі

Страсбурзький суд з прав людини розглядає скарги про порушення прав заявників стороною держави учасника конвенції. До суду з прав людини в Страсбурзі подаються документи на вашій офіційній мові, а уся подальша комунікація має бути виключно на двох затверджених мовах.

Суд з прав людини в Європі може не задовольнити скаргу, якщо позивачеві не був заподіяний значний збиток державою. Згідно з сімнадцятою статтею Європейської конвенції, не розглядаються звернення осіб (групи осіб), діяльність яких була спрямована на знищення демократичних цінностей, що охороняються Конвенцією. Тому спираючись на статтю 35, ЄСПЛ може не задовольнити скаргу, якщо дійде висновку, що позивач має намір зловжити своїм правом.

Для того щоб скарга була задоволена, заявникові необхідно надати до Європейського суду докази використання усіх можливих засобів правового захисту в національному суді.

ЄСПЛ не має повноважень відміняти рішення вашої держави. Він розбирається тільки з тим, щоб виявити чи були допущені порушення прав людини. При виявленні таких, може присудити стягнення моральної і матеріальної компенсації з відповідача.

Дійсні відгуки наших клієнтів

8 лютого 2020р.

Спасибо огромное за помощь! Ребята профессионалы своего дела, обратился за консультацией, ребята сразу же рассказали пару вариантов, помогли собрать необходимые документы, ...

Подивитися на Facebook
20 січня 2020г.

Дякую, що оперативно зреагували на звернення та швидко вирішили проблему!!! Ці хлопці знають свою справу, буду рекомендувати друзям!!!

Подивитися на Facebook
20 січня 2020г.

Обращался к Дмитрию за консультацией, был у них в офисе, после чего в письменном и телефонном режиме получал ответы на свои вопросы и все это абсолютно бесплатно. Так же имел опыт ...

Подивитися на Facebook
23 жовтня 2019г.

Одно дело, одна победа, чем не результат !

Подивитися на Facebook
15 січня 2019г.

Обратился к фирме с проблематичной и тяжелой (для меня) ситуацией. Решили проблему профессионально без всяких вопросов!!! Всем кому нужна хорошая адвокатская защита,...

Подивитися на Facebook
29 серпня 2018г.

Позвонил, оціниви шансы по тел, договорились встретится, приехал обсудили варианты решения, стратегию итд. Мне аргументы и решения по аналогичным делам...

Подивитися на Facebook
29 серпеня 2018г.

Отличные ребята! Выручили меня в сложной ситуации, настоящие профессионалы своего дела! Рекомендую!
5 звезд

Подивитися на Facebook
13 червня 2017г.

Хочу выразить огромную благодарность за грамотную консультацию,юридическую помощь и представление моих интересов в суде.Благодаря вашему профессионализму, нацеленности ...

Подивитися на Facebook

Наші дипломи

Залиште заявку на консультацію
адвоката по захисту в ЄСПЛ

Хочете, передзвонимо Вам за 5 хвилин?

Кнопка
зв'язку

Хочете отримати безкоштовну консультацію?

Введіть ваш номер телефону
і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин!

Дякуємо!
Ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин