Юридичний супровід тендерів

З 2014 року нашими фахівцями здійснюється юридичний супровід тендерів і консалтинг учасників в процесі здійснення державних закупівель. Клієнтами АО «Брати Федорови» є підприємства, які (в силу специфіки виконуваних робіт) здійснюють підприємницьку діяльність виключно за процедурою державних закупівель. З нашим юридичним супроводом торгів безліч фігурантів бізнесу стали переможцями в тендерах на загальну суму понад 120 млн. гривень. Серед них — роботи для аеропорту «Бориспіль», ВАТ «Одеський припортовий завод», Національний університет «Львівська політехніка», «Укрзалізниця» та інші.

Також працівники нашої компанії надають юридичний супровід замовників в процесі здійснення державних закупівель. АО «Брати Федорови» успішно проводить захист інтересів своїх клієнтів в процесі супроводу тендерів в Україні, в тому числі — за рахунок подачі скарг до Антимонопольного комітету України.

Беззаперечною перевагою нашої компанії є комплексний підхід до вирішення проблем будь-якого рівня складності, що забезпечує бажаний результат.

Послуги із супроводу тендерів включають:

Участь в держзакупівлі — це реальна можливість збільшити обсяг продажів продукції Вашого підприємства і вивести свій бізнес на новий рівень розвитку. Про дотримання всіх юридичних формальностей подбають наші кваліфіковані юристи.

Копії виграних справ

Залиште заявку на консультацію
юриста з тендерів

Хочете, передзвонимо Вам за 5 хвилин?

Кнопка
зв'язку

Хочете отримати безкоштовну консультацію?

Введіть ваш номер телефону
і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин!

Дякуємо!
Ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин