Корупція і методи впровадження антикорупційної політики

Як стверджував відомий філософ Іммануїл Кант, без справедливості зникає людська цінність. Кожен день люди стикаються з випадками зловживання службовим становищем в органах державної влади.

Нормативна база

В Україні відбулися зміни в законодавчих і управлінських документах, які є основою державної антикорупційної політики та боротьби з незаконним отриманням грошових коштів державними особами.

У новому антикорупційному законі кардинально змінилася система відповідальності за адміністративні та кримінально-правові відносини, за посадові злочини, пов'язані з корупцією.

Правоохоронні органи отримали суворий наказ відстежувати корупційні схеми й притягати винних до адміністративної, кримінальної відповідальності. Погоня службовців за підвищенням показників нерідко призводить до службового підроблення та порушення законодавства. Так, фігурантом кримінальної справи за корупційні дії може стати особа, яка не мала намірів незаконного привласнення матеріальних засобів або отримання незаконної вигоди. Часто застосовуються провокаційні заходи підкупу з боку правоохоронних органів або справи, які замовляють навмисне.

Глава 13-АКУпАП регламентує положення адміністративної відповідальності, які стосуються корупційних правопорушень:

Кримінальна відповідальність за корупційну діяльність

Розкрадання в особливо великих розмірах передбачає суворе кримінальне покарання для фізичних осіб і застосування методів кримінально-правового впливу щодо юридичних осіб. На даному етапі судового діловодства необхідний адвокат, компетентний у питаннях корупції й злочинів, пов'язаних з матеріальним розкраданням.

Злочини, які класифікуються як корупція, регламентуються статтями 192, 308, 262, 312-313, 320, 357 і 410. Основний фігурант справи — службова особа, яка зловживає своїм становищем. Інші статті, передбачені цим кодексом — 210, 354, 364-369 п. 1-2.

Основні положення:

Що потрібно робити?

Якщо Ви стали фігурантом корумпованого адміністративного права або кримінальної справи, яке має зв'язок з корупцією, не потрібно панікувати.

Закон України передбачає надання кваліфікованої правової допомоги адвокатів по корупційних справах в Києві.

До кожного учасника кримінального діловодства застосовується відповідна кримінально-процесуальна процедура. Головне завдання — захистити невинного.

Використовуй свої права, і тоді з'явиться реальна можливість відновити репутацію, зберегти свободу і робоче місце.

Послуга Ціна
Усна консультація Безкоштовно
Участь адвоката у слідчих діях (допит / обшук і т.д.) Від 1000 грн.
Підготовка процесуальних документів в кримінальному провадженні Від 800 грн.
Захист підозрюваного / обвинуваченого в кримінальному провадженні Від 5000 грн.
Представництво потерпілого / цивільного позивача Від 3000 грн.

Копії виграних справ

Залиште заявку на консультацію
адвоката з корупційних злочинів

Хочете, передзвонимо Вам за 5 хвилин?

Кнопка
зв'язку

Хочете отримати безкоштовну консультацію?

Введіть ваш номер телефону
і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин!

Дякуємо!
Ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин