Автоадвокат в Києві по ст.286-1

З першого січня 2020 року вступає в дію положення по ст.286-1 Кримінального Кодексу України, яке говорить про притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення кримінального проступку у вигляді водіння в стані алкогольного сп'яніння.

Крім того, стаття 286 примітка 1 Кримінального Кодексу України передбачає кримінальну відповідальність за відмову водія від проходження медичного огляду на стан алкогольного, наркотичного, іншого сп'яніння, або щодо вживання лікарських препаратів, які знижують увагу та швидкість реакції.

Також, стаття 286 примітка 1 Кримінального Кодексу України говорить про те, що цим кримінальним проступком вважається і той факт, якщо після зупинки автотранспортного засобу на вимогу працівника поліції водій вживав заборонені речовини, які привели його до стана наркотичного, алкогольного чи іншого типу сп'яніння, або ж ліки, що мають побічну дію у вигляді зниження концентрації уваги і швидкості реагування на всілякі ситуації.

02.07.2020 р. Президент підписав закон, в якому стаття 286-1 КК перестала існувати юридично. За водіння в нетверезому вигляді зараз притягають до відповідальності за ст. 130 КУпАП.

98% нашим клієнтам ми допомогли повернути права. Беремося тільки за ті справи, у виграші яких дійсно впевнені. Не втрачайте час - отримайте безкоштовно кілька варіантів вирішення вашої проблеми від автоадвоката з 15 річним стажем.

Передзвоніть за номером прямо зараз:
+38 (099) 263 65 92 або +38 (063) 762 95 30,
термінова допомога автодвоката в режимі 24/7

Кримінальна відповідальність за водіння в нетверезому вигляді

При водінні транспортного засобу, перебуваючи в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, багато автовласників замислюються про те, як можна мінімізувати всі наслідки неприємної ситуації і не бути притягнутим до кримінальної відповідальності, що залишить слід в біографії людини на довгі роки. У цьому випадку на допомогу приходить Автоадвокат з адвокатського об'єднання «Брати Федорова», розташованого в місті Київ.

Штрафи, сума штрафів за водіння в нетверезому вигляді

Згідно зі статтею 286 примітка 1 Кримінального кодексу України, якщо даний кримінальний проступок було вчинено вперше, то винуватець буде покараний штрафом в розмірі від сімнадцяти до тридцяти тисяч гривень з обов'язковим позбавленням прав на керування автомобілем на термін до трьох років.

При здійсненні повторного порушення, передбаченого в статті 286 примітка один, водій, який знаходиться в нетверезому вигляді, або відмовився від проходження медичного огляду повинен виплатити штраф розміром від тридцяти чотирьох до п'ятдесяти тисяч гривень з позбавленням прав на керування автомобілем та іншими транспортними засобами на термін, який варіюється від двох до трьох років включно.

Водій, якого визнали винним за статтею 286 примітка 1 Кримінального кодексу України, вважається судимим до закінчення терміну заборони керування транспортним засобом, що тягне за собою різні негативні наслідки, часто — звільнення і неможливість влаштуватися на нову роботу. Щоб уникнути небажаної судимості, слід звернутися в нашу компанію. У нас в штабі є висококваліфікований Юрист, який допоможе вирішити всі проблеми, пов'язані з водінням авто в нетверезому вигляді або відмову від проходження медичного огляду.

Серед кримінальних діянь, які несуть за собою штраф за водіння в нетверезому вигляді і позбавлення права керування транспортним засобом, можна виділити наступні:

Як уникнути покарання за водіння в нетверезому вигляді

У Адвокатському об'єднанні «Брати Федорови» є не один адвокат за статтею 286-1, а група професіоналів із захисту водіїв в справах про водіння в нетверезому вигляді, або відмову від проходження медичного огляду, з досвідом роботи більше 15 років. Скориставшись нашою допомогою, ви гарантовано мінімізуєте ризики притягнення до кримінальної відповідальності за водіння в нетверезому вигляді, або відмову від проходження медичного огляду, що в більшості випадків закінчується закриттям справи до суда.

Послуга Ціна
Ознайомлення зі справою Безкоштовно
Терміновий виїзд адвоката на місце подї 24/7 Від 800 грн.
Закриття справи до суда Від 2000 грн.
Оскарження дій співробітників поліції Від 800 грн.
Звільнення від кримінальної відповідальності на стадії розгляду справи в суді Від 2000 грн.
Оскарження вироку в апеляційному та Верховному суді Від 2000 грн.
Стягнення моральної та матеріальної шкоди незаконними діями правоохоронних органів Від 1000 грн.

Копії виграних справ

Залиште заявку на консультацію
досвідченого автоадвоката

Хочете, передзвонимо Вам за 5 хвилин?

Кнопка
зв'язку

Хочете отримати безкоштовну консультацію?

Введіть ваш номер телефону
і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин!

Дякуємо!
Ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин