Земельні справи

У 2020 році планується запуск ринку землі сільськогосподарського призначення, що тягне за собою скасування заборони на відчуження земель сільськогосподарського призначення всіх форм власності.

Для того, щоб угода щодо відчуження землі сільськогосподарського призначення не перетворилася для вас на дорогі судові процеси на роки і не була згодом визнана недійсною, необхідна ідеальна підготовка договорів та дотримання всіх норм законодавства в процесі її здійснення.

Часті зміни норм законодавства, неправомірні дії чиновників, недосконала система розподілу та контролю земельних ділянок – далеко не повний перелік проблем, з якими ви можете зіштовхнутись. В таких випадках адвокат по земельних справах – той фахівець, який може не тільки захистити ваші інтереси, але й аргументувати права в конфліктних ситуаціях.

Вирішення земельних питань будь-якої складності – одне з ключових напрямків компанії АО «Брати Федорови». Багаторічна успішна юридична практика дозволяє нам захищати інтереси клієнтів на вищому професійному рівні. Ми спеціалізуємося також на земельних спорах: комплексно розглядаємо справу, опрацьовуємо стратегію і оптимальним план дій, який дозволить вам досягти успіху в короткі терміни.

Адвокат по земельному праву: послуги

Наша компанія надає повний спектр юридичних послуг в сфері земельного права:

Консультація юриста по земельному праву

У нашій компанії АО «Брати Федорови» ви можете отримати безкоштовну консультацію від провідних фахівців. Зробити це дуже просто: залиште свої контактні дані в онлайн-формі, розміщеної на сайті. Наші менеджери зв'яжуться з вами, щоб призначити дату, зручну для вас, а також дадуть відповідь на всі питання, які вас цікавлять.

Копії виграних справ

Залиште заявку на консультацію
земельного юриста

Хочете, передзвонимо Вам за 5 хвилин?

Кнопка
зв'язку

Хочете отримати безкоштовну консультацію?

Введіть ваш номер телефону
і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин!

Дякуємо!
Ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин