Економічні злочини

АО «Брати Федорови» об'єднало групу адвокатів, одним з основних напрямків діяльності яких є захист підозрюваних, обвинувачених і потерпілих у кримінальних провадженнях. Нерідко в кримінальних справах допускаються помилки, некоректне трактування або фальсифікації. Досвідчений адвокат у кримінальних справах виявить всі неточності і невідповідності, зафіксує їх і використає в інтересах клієнта. Наша команда успішно здійснювала захист учасників кримінальних проваджень у ряді резонансних справ, які розслідувалися органами СБУ, НАБУ, ГПУ.

Нерідко допомоги грамотних юристів потребують самі постраждалі від протиправних дій. Вони стикаються з затягуванням порушення кримінальної справи, саботуванням виконання рішень суду і т.п. Даній категорії громадян також необхідний адвокат у кримінальних справах, ціни на послуги якого можуть істотно варіюватися в залежності від складності та давності справи, а також — від багатьох супутніх чинників. Саме тому на питання «Скільки коштує адвокат у кримінальних справах?» можна дати відповідь тільки після ознайомлення з особливостями конкретної справи. У нашій команді є адвокати з багаторічним досвідом роботи, в тому числі, роботи в правоохоронних органах. Саме тому адвокати АО «Брати Федорови» готові до тактичних (і часто — незаконних) прийомам правоохоронців.

Правова допомога у кримінальних справах включає наступні напрямки:

Практика показує: переважній більшості фігурантів кримінальної справи допомога адвоката вкрай необхідна. З огляду на недосконалість вітчизняної судової системи, ймовірність прийняття об'єктивного рішення і зняття звинувачень без втручання професійних адвокатів є досить невисокою.

Послуга Ціна
Усна консультація Безкоштовно
Участь адвоката у слідчих діях (допит / обшук і т.д.) Від 1000 грн.
Підготовка процесуальних документів в кримінальному провадженні Від 800 грн.
Захист підозрюваного / обвинуваченого в кримінальному провадженні Від 5000 грн.
Представництво потерпілого / цивільного позивача Від 3000 грн.

Копії виграних справ

Залиште заявку на консультацію
адвоката з економічних злочинів

Хочете, передзвонимо Вам за 5 хвилин?

Кнопка
зв'язку

Хочете отримати безкоштовну консультацію?

Введіть ваш номер телефону
і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин!

Дякуємо!
Ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин