Про нас

Адвокатське об'єднання «Брати Федорови» розпочало свою діяльність з Юридичної фірми «Брати Федорови». До складу команди АО «Брати Федорови» входять адвокати, які мають багаторічний досвід роботи в податкових органах, прокуратурі, слідчих органах та судах. Юридична практика наших фахівців бере початок у 2000-х роках, а незалежна адвокатська діяльність – з 2008 року. Правнича діяльність АО «Брати Федорови» є сімейною справою, а її партнери, брати Олексій та Дмитро Федорови — правники у третьому поколінні. Перевагами Адвокатського об'єднання «Брати Федорови» є сучасний підхід до вирішення завдань клієнта, висококваліфікована команда професіоналів, позитивна ділова репутація. Наші фахівці виготовляють високоінтелектуальний продукт, який є симбіозом глибоких знань права та великого досвіду його застосування.

Сертифікати та Дипломи

Грамоти

Ми у ЗМІ

...
Будівельники стіни на кордоні України спіймані на крадіжках

Чиновники, які займалися будівництвом стіни на східному кордоні Україна були спіймані на крадіжках матеріалів і завищенні вартості робіт.

https://youtu.be/S7pIcoJOtnA

...
Чи екстрадує Україна журналіста, що втік з Узбекистану

У Києві залишили під вартою узбецького журналіста Нарзулло Охунжонова, який шукає притулку в Україні через переслідування в Узбекистані:

https://www.radiosvoboda.org/a/

...
Термінові кроки для водія, якщо ви влетіли в яму

На сьогоднішній день місцевими судами України активно задовольняються позови громадян до державних та комунальних підприємств

http://autokiev.info/2017/07/

...
Як обманюють українських водіїв. Нові схеми

"Відмовитися від проходження огляду", — розповів UBR.ua керуючий партнер ЮФ «Братів Федорових» Дмитро Федоров.

https://ubr.ua/market/auto/

...
Штраф у мільйон за керування авто на іноземній реєстрації

Останнім часом інтернет заполонили повідомлення про те, що розпочалася активізація покарань водіїв авто на іноземній реєстрації.

http://autokiev.info/2017/09/

Хочете, передзвонимо Вам за 5 хвилин?

Кнопка
зв'язку

Хочете отримати безкоштовну консультацію?

Введіть ваш номер телефону
і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин!

Дякуємо!
Ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин