Юридичний консалтинг

Юридичний супровід бізнесу є порівняно новою послугою, яка стає все більш затребуваною. За бажанням замовника консалтинг може носити разовий характер або виступати частиною комплексного супроводу. Абонентське обслуговування юридичних осіб приваблює оперативністю й ефективністю надання послуг. Великий професійний досвід і командна форма роботи забезпечують бездоганну результативність у пошуку оптимальних рішень.

Юридичний консалтинг включає послуги з консультування бізнесу з правових питань та надання правової допомоги підприємству в поточних справах. Багаторічна практика нашої команди довела, що набагато дешевше для підприємства здійснювати правовий аналіз договорів на стадії підготовки до їх укладання, ніж вирішувати суперечку на стадії порушення договору однією зі сторін. Аналогічно більш доцільним є попередній аналіз моделі і ризиків господарської діяльності клієнта, ніж оскарження рішень контролюючих органів та їх наслідків.

Як показує практика, утримання юриста в штаті підприємства є малоефективним. У разі виникнення судового спору керівники все одно змушені звертатися до адвоката. Згідно з українським законодавством, з 1 січня 2019 представництво всіх юридичних і фізичних осіб у всіх судах здійснюється адвокатами. Багато питань, що виникають в процесі господарювання підприємства, знаходяться на стику декількох галузей права. Саме тому для ефективного вирішення проблеми необхідна консультація фахівців різної юридичної спрямованості.

Адвокатське об'єднання «Брати Федорови» здійснює абонентське юридичне обслуговування бізнесу. Дана послуга в рази зменшує ризики виникнення кризових ситуацій і забезпечує невідкладне реагування на загрози для клієнта.

Юридичне обслуговування включає:

Замовляючи юридичний супровід підприємства в адвокатському об'єднанні «Брати Федорови», Ви отримуєте максимальний захист інтересів своєї компанії в правовому полі.

Послуга Ціна
Правовий супровід фізичних осіб та ФОП Від 2000 грн./міс.
Правовий супровід юридичних осіб Від 5000 грн./міс.

Копії виграних справ

Залиште заявку на консультацію адвоката
за юридичному консалтингу

Хочете, передзвонимо Вам за 5 хвилин?

Кнопка
зв'язку

Хочете отримати безкоштовну консультацію?

Введіть ваш номер телефону
і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин!

Дякуємо!
Ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин