Стягнення заборгованості

З кожним роком послуги фахівця по стягненню боргів набувають все більшої затребуваності. Це практичне та оптимальне рішення для багатьох фінансових організацій і пересічних громадян. Стягнення боргів з юридичних і фізичних осіб не на папері, а «живими» грошима є одним з найбільш ефективних напрямків діяльності АО «Брати Федорови». У разі, якщо наявність виконавчого листа не принесла вам бажаного результату, наші фахівці (діючи виключно в правовому полі) допоможуть повернути проблемну заборгованість законному власнику.

Команда професійних юристів по боргах в найкоротші терміни здійснить пошук і аналіз прихованих активів і майна боржника. У процесі взаємодії з контрагентом ми використовуємо широкий спектр законних та ефективних методів, а в разі відсутності коштів на погашення заборгованості — забезпечимо швидке повернення боргів з фізичних осіб за рахунок майна боржника.

Направления деятельности по взысканию:

Повернення боргів з юридичних і фізичних осіб проходить у кілька етапів. На етапі досудового розгляду фахівці займаються вивченням всіх необхідних документів (розписок, кредитних договорів, угод на надання послуг і т.п.). Юрист по боргах проводить збір інформації про матеріальний стан контрагента, складається письмова претензія. При відсутності необхідного результату справа передається до суду. Адвокат по боргах активно ініціює накладення арешту на майно контрагента, щоб виключити ризик його перепису на іншу особу або продаж. Ми професійно представляємо інтереси клієнта в суді, а також контролюємо виконання рішення суду після засідання.

Послуга Ціна
Усна консультація Безкоштовно
Збір і аналітика даних про майно боржника Від 1000 грн
Стягнення заборгованості в судовому порядку Від 2000 грн
Виконання рішення суду За домовленістю

Копії виграних справ

Залиште заявку на консультацію адвоката
по стягненню заборгованості

Хочете, передзвонимо Вам за 5 хвилин?

Кнопка
зв'язку

Хочете отримати безкоштовну консультацію?

Введіть ваш номер телефону
і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин!

Дякуємо!
Ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин