Юридична допомога при ДТП

Згідно зі статистикою, щорічно на українських дорогах відбувається понад 150 000 ДТП різного ступеня складності. Дорожньо-транспортна пригода — це серйозний стрес для всіх його учасників, внаслідок чого вони нерідко відчувають пригніченість і розгубленість. А адже від злагодженості та правомірності їх поведінки багато в чому залежить результат судового розгляду і можливість отримати страхові виплати. Переважна більшість фігурантів ДТП не володіють необхідними знаннями в області юриспруденції і не мають досвіду спілкування з правоохоронними органами.

Компанія «Брати Федорови» є одним з лідерів в Києві за кількістю виграних справ по ДТП і складається з висококваліфікованих юристів. Успіх у справах про ДТП досягається за допомогою поєднання бездоганного знання норм закону, що регулюють процедуру стягнення матеріальної шкоди (як у відносинах зі страховими компаніями, так і в судовому порядку або в процесі світового врегулювання спору) і залучення фахівців і експертів, які нададуть свої висновки з приводу обставин ДТП, винності особи та розміру збитків.

Приємний бонус: витрати клієнта на правову допомогу наших адвокатів включаються до складу судових витрат і підлягають стягненню з іншого боку в судовому порядку.

Адвокат по ДТП в Києві

Присутність адвоката на місці ДТП вкрай бажано і зможе вберегти вас від багатьох негативних наслідків. Актуальність юридичної допомоги багаторазово зростає при наявності обтяжуючих обставин (нетверезість водія, незадовільний технічний стан автомобіля або відсутність дозвільної документації, явне порушення правил дорожнього руху, смерть або тяжкі тілесні ушкодження потерпілих і т.п.). Наші юристи візьмуть участь в огляді місця інциденту, перевірять правильність складання протоколу, проконсультують в разі переміщення вашого транспорту на майданчик тимчасового утримання.

Юридична допомога при ДТП є актуальною послугою не тільки для водіїв транспортних засобів, а й для всіх інших фігурантів події — свідків, потерпілих. Відомі випадки, коли в ході розслідування статус свідка правопорушення змінювався на підозрюваного (що тягне за собою цілий ряд небажаних наслідків). Присутність грамотного юриста на допиті і під час слідчого експерименту стане гарантією своєчасної правової та моральної підтримки. Ми допоможемо правильно (і максимально вигідно для вас) описати на допиті обставини і дорожню обстановку, що передує ДТП. Нерідко найдрібніші нюанси в показаннях здатні зіграти вирішальну роль при винесенні вердикту. У комплекс послуг входить також оформлення документації (в тому числі, позовних заяв), представництво інтересів клієнта в суді і в слідчих органах, проведення незалежних експертиз (стан ТЗ після аварії, трасологічної дослідження), допомога в отриманні страховки і багато іншого.

Серед найбільш затребуваних послуг по юридичній допомозі при ДТП:

Вартість послуг

За багато років роботи професіоналами компанії «Брати Федорови» вироблений і доведений до досконалості алгоритм юридичної допомоги при ДТП. Це допомагає ефективно використовувати час і заощадити гроші клієнта, а також досягти максимальної результативності. Разом з тим слід розуміти, що кожен випадок індивідуальний, тому остаточна вартість формується з безлічі об'єктивних факторів. Вартість залежить від складності справи та обсягу роботи, від числа сторін-учасників процесу. Велике значення має стадія, на якій юрист включився в процес (досудове слідство, судовий розгляд). У кожній справі розробляється окрема схема юридичного захисту, яка попередньо узгоджується з замовником.

Послуга Ціна
Виїзд адвоката на місце ДТП Від 800 грн.
Представництво потерпілого в суді Від 1000 грн.
Представництво потерпілого в ДТП з потерпілими За домовленістю
Захист осіб, яким інкримінується вина в скоєнні ДТП Від 1000 грн.
Представництво винуватців ДТП в процесі про стягнення збитків Від 1000 грн.
Захист осіб в кримінальних справах за фактом ДТП з постраждалими За домовленістю

Копії виграних справ

Залиште заявку на консультацію
адвоката по ДТП

Хочете, передзвонимо Вам за 5 хвилин?

Кнопка
зв'язку

Хочете отримати безкоштовну консультацію?

Введіть ваш номер телефону
і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин!

Дякуємо!
Ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин