Підробка сертифікату про вакцинацію в Україні

Покарання за підробку сертифіката про вакцинацію

Використання підробленого ПЛР-тесту або паспорта про вакцинацію: ризики і наслідки.

На сьогоднішній день, урядом України підготовлено законопроект про введення до Кримінального Кодексу України спеціальної норми, яка передбачає покарання за підроблений сертифікат про вакцинацію. Покарання передбачене як за підробку паспорта вакцинації (або сертифіката), так і за його використання. Законодавець пропонує встановити відповідальність за використання підроблених документів про вакцинацію у вигляді штрафу від 17 до 34 тис. грн., або обмеження волі на строк до двох років. На сьогоднішній день ці зміни не вступили в силу.

Сьогодні покарання за підробку сертифіката про вакцинацію, ПЛР-тесту, а також їх використання передбачено статтею 358 Кримінального Кодексу України, а саме:

Також, з моменту вступу в силу вироку суду, людина вважається судимою з усіма витікаючими наслідками.

Використання підробленого сертифіката про вакцинацію або ПЛР-тесту ставитися до кримінальних проступків і розглядається в особливому (скороченому) порядку.

Які є варіанти розвитку подій, якщо вас викрили у використанні підробленого сертифіката про вакцинацію, або ПЛР-тесту.

Умовно сценарії розвитку подій можна поділити на:

Не забувайте користуватися ст.63 Конституції України і не давати жодних свідчень проти себе. Вимагайте дати можливість проконсультуватися з адвокатом.

Позитивні варіанти досягаються шляхом вибору правильної позиції у справі і грамотно виробленої лінії захисту адвокатами, які мають вузьку спеціалізацію і компетенцію в захисті осіб, підозрюваних у використанні, або підробці офіційних документів.

Приклад досягнення позитивного результату і закриття справи за статтею 358 КК України на стадії дізнання за участю адвокатів АТ «Брати Федорова».

Консультація 24/7 з питань захисту за підозрою в підробці сертифікату вакцинації, ПЛР-тесту – безкоштовно.

Залиште заявку
на консультацію адвоката

Хочете, передзвонимо Вам за 5 хвилин?

Кнопка
зв'язку

Хочете отримати безкоштовну консультацію?

Введіть ваш номер телефону
і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин!

Дякуємо!
Ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин